KURUMSAL

Hışıroğlu Hakkında

Hışıroğlu Kuruyemiş 1954 yılında Hacı İsmet Hışıroğlu ve kardeşleri tarafından Çorum’da kurulmuştur. İlk olarak imalat ile çıktıkları yola daha sonra Türkiye’nin bir çok noktasına perakende satış yapmaya başlayarak devam etmişlerdir.

Leblebinin bütün çeşitlerinin imalatını bizzat kendileri gerçekleştiren firma yılların verdiği tecrübe ile ürünlerine lezzet katmaktadır. Kurulduğu günden bugüne gelişmeye devam eden firma şuan 4 şube ve güler yüzlü 15 çalışan ile Çorum merkezde müşterilerine hizmet vermektedir.

Hışıroğlu Kuruyemiş olarak firmanın kurulduğu günden itibaren önem verdiği değerlerin en başında, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı ve hijyenik hizmet sunmak gelmektedir. 

Taze ve kaliteli ürünleri ile müşterilerinin değişmez lezzet noktası haline gelen firma, geniş ürün yelpazesi ile de damaklarda farklı lezzetler bırakmaya ve sıradan hale gelmiş leblebiyi farklı tatlarda sunarak müşterilerini şaşırtmaya devam etmektedir. Babadan oğula geçen mis kokulu bu değerli miras günümüz yeniliklerini takip ederek kendini her zaman rakiplerinden bir adım öne taşımıştır. 

Kalite deyince akla gelen ilk firma olan Hışıroğlu Kuruyemiş siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için bütün gücüyle çalışmaktadıe

Online Mağazamızdan Sipariş Verebilirsiniz

Online Satış